LT News - шаблон joomla Оригами
28 листопада

Студенти першого курсу зустрілися з психологом Оксаною Трухан

Студенти-першокурсники відвідали тренінг з адаптації до ВНЗ. Захід відбувся за сприяння Ганни Клименко-Синьоок, заступника директора з виховної роботи ННІ УФСК.

Оксана Трухан,  кандидат психологічних наук, доцент, голова правління  ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір»», розповіла, як правильно та раціонально планувати свій час. Окрім того, лектор поділилася зі студентами методами боротьби з лінощами, а також дала поради щодо вироблення в собі вольових якостей та розкрила секрети подолання депресії.

Наталія Ковтун, доцент, кандидат наук із соціальних комунікацій, зазначила: «Традиційно для першокурсників ми запрошуємо психолога. Такі заходи потрібні для поліпшення адаптації студентів до  ВНЗ. Також першокурсники  мають змогу запитати фахівця про те, що їх дійсно хвилює. Цього разу  вони поцікавилися специфікою психології реклами й дізналися багато корисного щодо своєї майбутньої професії».

 Захід був досить продуктивним. Віталій Яремчук, студент 1-ПP, поділився своїми враженнями: «Мені дуже сподобалася зустріч. Оксана Трухан зрозумілою для нас мовою розповідала про різні психологічні техніки, давала змістовні та вичерпні відповіді на питання, ілюструвала все прикладами, тому було цікаво її слухати».

А от  Тетяна Завгородня, студентка 1-ПP, відмітила, що хотіла б поспілкуватися з психологом ще раз, оскільки зустріч виявилася пізнавальною та корисною для учнів.

Автор: Дар’я Роженкова, 2 Ж-1

Фото: Артем Новіков, 1-PR

Оцініть матеріал!
(0 голосів)