LT News - шаблон joomla Оригами
21 листопада

Студенти Черкаського національного університету провели засідання Ради ЄС

Нещодавно в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася інтерактивна гра для студентів на тему «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз». Організатором заходу стала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Захід, у якому взяли участь учні ННІ УФСК мав інформаційно-пізнавальні цілі, а інтерактивна гра допомогла кожному зрозуміти принципи та механізми роботи Європейського Союзу. На прикладі процесу прийняття рішення про запровадження безвізового режиму для України учасники розвивали навички спілкування та ведення дебатів, а також на власному досвіді побачили, у який спосіб відбувається процес ухвалення рішень у Раді ЄС. Студенти стали міністрами, представниками країн Європейського Союзу та змогли власноруч долучитися до важливих питань порядку денного однієї з ключових інституцій ЄС.

 «Цей захід ми проводимо в рамках інформаційної кампанії представництва ЄС в Україні, яка називається «Будуємо Європу в 

Україні». Це серія заходів для різних категорій населення: влади, бізнесу, а також для студентів та учнів. Цього разу ми приїхали у ваш регіон на 3 дні, 2 з яких провели в Черкасах та Каневі», - розповідає організатор Діана Бущук.

Студенти стали представниками різних країн, які 11 травня 2017 року брали участь у голосуванні для надання Україні безвізового режиму. Учасники представляли позицію своєї країни щодо цього питання, після чого відбулися дебати та голосування. За рішенням студентів-міністрів, Україна одноголосно отримала безвізовий режим.

«Гра проводилася серед студентів, які раніше не стикалися з цією темою. Я думаю, для них це було зовсім нове й несподіване завдання. Треба було пошукати інформацію про відносини України з тією чи іншою країною і про безвізовий режим взагалі. Упоралися переважно всі», - говорить модератор заходу, журналіст Анатолій Марциновський.

 Студенти з ентузіазмом включилися в гру, знайшли та освоїли необхідний матеріал, з гідністю представили свої країни та брали активну участь у дебатах.

«Цей тренінг виявився справді особливим. Завдяки модератору Анатолію Марциновському та його інтерактивній грі учні мали змогу відчути себе членами Ради ЄС. За півтори години ми дізналися багато нового про безвізовий режим України та провели вельми цікаві дебати», - ділиться враженнями студентка 1-Р Яна Назаренко.

Гра засідання Ради ЄС 001

Гра засідання Ради ЄС 005

Автор: Наталія Напорко, 1-Р

Фото: Наталія Напорко, 1-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)