LT News - шаблон joomla Оригами
17 листопада

Іван Артазей презентував свої книги студентам ННІ УФСК

У науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету відбулася презентація книг Івана Артазея, прозаїка, мецената, члена Національної спілки письменників.

На зустрічі зі студентами ННІ УФСК автор презентував такі книги: «Незахищені», «Заспокоєний Дніпро», автобіографічний роман «Очевидність» та новий виробничий роман «Молоді паростки». Іван Артазей розповів майбутнім філологам, редакторам та журналістам про особливості написання, історичні події, які відображені в його роботах.

Під час виступу прозаїк згадав слова колишнього прем’єр-міністра англійського уряду Маргарет Тетчер про те, що економічний добробут країни не обов’язково будується на власних природних багатствах, його можна досягти навіть при повній їх відсутності, бо найголовнішим ресурсом є людина. Тому, на думку письменника, процвітання держави залежить саме від нас – українців.

«Метою зустрічі було ознайомитися з таким сегментом літератури, яка приближена до сьогоденної суперечливої й драматичної української історії. Антуан де Сент-Екзюпері сказав, що найвища розкіш – це людське спілкування. Тому студентам потрібно відвідувати найрізноманітніші зустрічі, тренінги, бо такі заходи мають пізнавальну функцію», – зазначив Григорій Голиш, доцент, кандидат історичних наук, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаськогонаціонального університету.

Зустріч із автором видалася корисною, інформативною та пізнавальною для студентів, адже кожен мав можливість почерпнути для себе щось нове.

Студентка 2-Р курсу Анна Горобець зазначає, що  Іван Артазей вразив своїми міркуваннями щодо нашого минулого, сьогодення та майбутнього: «Я почула ідеї, про які неодноразово замислювалася. Такі заходи потрібно організовувати, зокрема, для студентів як представників молодого покоління, бо вони сприяють побудові повноцінного українського суспільства».

Анна Тиха, студентка 2-Р, зазначила, що своїм виступом автор змотивував молодь діяти й творити майбутнє, оскільки зміни залежать саме від неї.

IMG 8147

IMG 8083

Автор: Дар’я Роженкова,  2 Ж-1

Фотограф: Вікторія Дзеціна,  2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)