LT News - шаблон joomla Оригами
12 листопада

Студенти ННІ УФСК взяли участь у Грамоквесті

Щороку ННІ УФСК відзначає  День української писемності та мови. Цьогоріч студентська рада підготувала цікавий конкурс із нагоди цього свята, а саме «Грамоквест».

Завдання полягало в тому, щоб знайти заховані папірці з вправами з української мови: чим більше правильно виконаних завдань, тим краще. Як і диктант, який традиційно пишуть студенти та викладацький склад ННІ УФСК, «Грамоквест» мав на меті нагадати про важливість знань рідної мови для кожного з нас, адже ми є повноцінними громадянами своєї країни.

Як зауважила голова студентської ради Марина Савченко, на поверсі панувала атмосфера української мови. За підсумками результатів квесту, перемогла Валентина Бабенко, студентка 2-Ж курсу.

«У такому заході, я брала участь уперше й мені дуже сподобалося. Було цікаво й захопливо шукати кольорові листівочки на поверсі, не знаючи про те, що там всередині. На мою думку, такі конкурси потрібно влаштовувати, оскільки вони допомогають студентам перевірити свої знання й показати їх іншим», – прокоментувала Валентина. 

Друге та третє місця посіли студентки тієї ж групи Юлія Глизь та Юлія Зарудніцька. Варто зазначити, що на  переможиць чекали корисні подарунки, що допоможуть підвищити рівень знань рідної мови.

Як повідомила Ольга Войцешук, член студентської ради ННІ УФСК, усі учасники показали хороші результати та певною мірою самовдосконалилися. Також студентка наголосила, що приємним було те, що багато учнів взяли участь у квесті, продемонстрували свою обізнаність та отримали приємні враження.

IMG 5068

IMG 5064

Автор: Анна Горобець, 2-Р

Фото: Руслан Крижанівський, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)