LT News - шаблон joomla Оригами
14 грудня

Перший крок: абітурієнти пройшли пробне ЗНО на базі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Учні одинадцятих класів з усієї області 13 грудня прибули до ЧНУ імені Богдана Хмельницького для того, щоб пройти пробне тестування з української мови та літератури.

«Пробне тестування надало мені можливість побачити, що я знаю, а на який матеріал потрібно звернути увагу, довчити і повторити. Маю тепер певне уявлення про те, як відбувається процес ЗНО. Уже буде менше причин хвилюватись надалі», -ділиться своїми враженнями абітурієнтка Ангеліна Кравченко.

Заступник секретаря приймальної комісії ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Людмила Никифорівна Смалиус розповіла нам, із якою метою відбувається пробне тестування: «По-перше, пробне ЗНО відбувається з тією метою, щоб допомогти майбутнім вступникам виявити власний рівень знань з української мови та літератури. Наступне, це познайомити майбутніх студентів із процедурою проведення ЗНО, і цим самим адаптувати їх до умов вступної кампанії. І по-третє, у рамках профорієнтаційної роботи познайомити абітурієнтів із переліком спеціальностей  та напрямів підготовки для вступу до ЧНУ ім. Богдана Хмельницького».

Попри хвилювання абітурієнти виконали всі завдання і за відведений час написали свої роботи. Відповіді на завдання тесту з української мови та літератури були розміщенні наступного дня на сайті ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Аня ІЩЕНКО, 3-В

Оцініть матеріал!
(0 голосів)