Неділя, 13 грудня 2020 00:00

Долучайтеся до благодійної здачі крові !

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Щороку напередодні Дня Святого Миколая студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводить благодійний марафон. Студенти й викладачі збирають гуманітарні вантажі на фронт, допомагають діткам.

Цей рік не став винятком. Студенти вирішили підтримати дітей із Черкаського обласного онкодиспансеру.

Онкологічні захворювання — це тривале лікування і постійна залежність від донорської крові, якої страшенно не вистачає. Тому студенти прийняли рішення здати кров і плазму, які дуже знадобляться для лікування онкохворих. А на зароблені кошти закуплять іграшки для дітей з онкодиспансеру, щоб трішки їх розважити та створити святковий настрій.

— Пропонуємо всім охочим долучитися до спільної здачі крові 15 грудня. Зустрічаємося в 10:00 в Черкаському обласному центрі служби крові «Черкаси-Плазма» (вул. Гоголя, 242). Витративши всього годину власного часу, кожен зможе зробити добру справу, — говорить голова студентської ради ЧНУ Мар’яна Кусяка.

Мар’яна Кусяка готова детально розповісти про благодійну акцію, як підготуватися до здачі крові та хто може бути донором. Телефонуйте 093-101-68-71


Джерело: cdu.edu.ua
Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Цитата тижня

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Леонардо да Вінчі

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2021 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper